ТОВ «Аерок» виготовляє пористі газобетонні блоки всіх типів, реалізує комплектуючі та супутні товари. Лідер будівельного ринку пропонує придбати газобетонні блоки автоклавного виробництва. Саме автоклавний метод затвердіння надає блокам потрібну щільність, міцність і одночасно легкість.

Купити пористий блок Аерок ідеальних геометричних форм та екологічної структури можна в Києві. Каталог продукції представлений усіма типами блоків: стіновими, теплоізоляційними, перестіночними, U-образними. А також необхідними сумішами для швидкого, якісного і довговічного укладання. Весь ріжучий асортимент інструменту для роботи з газобетонними блоками Аерок презентовано тут також. Клієнти ТОВ «Аерок» повністю забезпечені матеріалом та інструментом для повноцінного будівництва від фундаменту до даху.

Автоклавний газоблок Аерок виготовляється відповідно до основних норм та доставляється в будь-який регіон країни. Відповідає необхідним характеристикам висоти і ширини, зручний у застосуванні його під час кладки. З грудня 2006 року в місті Березань Київської області відкрита лінія виробництва автоклавного блоку, а з 2008 року вона функціонує і в місті Обухів. На даний момент потужність модернізованої обухівської технологічної лінії «Універсал-60» становить 205 тис. м³ на рік. А паралельно запущена новітня лінія німецького виробництва з продуктивністю 295 тис. м³ на рік.

Завод, який знаходиться в місті Березань, показує потужності високотехнологічної лінії голландської розробки в 560 тис. м³ на рік. Компанія ТОВ «Аерок» дає гарантії на весь спектр своєї продукції. В наявності є повний пакет необхідних сертифікатів якості, а стінові конструкції пройшли обов'язкові комплексні дослідження та випробування. Ми гарантуємо екологічність, міцність і довговічність продукції, що виробляється. Звертаючись до нас, клієнти впевнені в теплі та комфорті майбутніх будівель.

Висококваліфікований і дбайливий персонал допоможе вирішити практично будь-які завдання: починаючи від розрахунку необхідної кількості матеріалу до доставки та розвантаження на вашому об'єкті. Завдяки постійним експозиціям, на яких представлені всі категорії нашої продукції, ви можете ознайомитися, оглянути і проконсультуватися з менеджерами питань, що виникли.

ТОВ «Аерок» здійснює якісну доставку всього спектру вантажу по Київській області декількома видами машин такими як Даф, Рено, Івеко, Манн. Вони, при необхідності, оснащені маніпуляторами, і розрахунок доставки менеджери роблять для кожного клієнта індивідуально. А методи оплати вибрати зможете відповідно до потреб фізичних осіб або організацій. Доставка по Україні, в будь-який її регіон, здійснюється авто до 22 тонн, упаковка та дбайлива доставка газобетонних блоків необхідної кількості в короткі терміни гарантована.

Ми намагаємося передбачити будівельні потреби наших клієнтів та вирішити всілякі проблеми використовуючи індивідуальний підхід. ТОВ «Аерок» цінує свою репутацію лідера в сфері будівництва. Ми дбаємо про наших партнерів та клієнтів. З нами вам тепло, комфортно  надійно!